KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343198
nr 1534 3198
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 87. Olja på duk, 45x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x26 cm
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:48:39
1.000 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)